5 mln. Eur parama verslui naujiems elektromobiliams įsigyti

2021-05-06

Siekdama mažinti neigiamą transporto keliamos taršos poveikį klimatui, šiemet Aplinkos ministerija iš Klimato kaitos programos numato skirti 5 mln. eurų kompensacijoms verslui naujiems elektromobiliams įsigyti pagal priemonę „Elektromobilių įsigijimo juridiniams asmenims skatinimas“.


Galimi priemonės „Elektromobilių įsigijimo juridiniams asmenims skatinimas“ pareiškėjai:

Lietuvos Respublikos teritorijoje registruoti ir jos teritorijoje veiklą vykdantys juridiniai asmenys.

Finansavimas:

Kompensacijos bus teikiamos Lietuvoje registruotiems ir joje veiklą vykdantiems juridiniams asmenims, kurie įsigyja naujus M1, M2,  N1, Nklasės elektromobilius.

Už kiekvieną naują Mar N1 klasės elektromobilį bus skiriama 4 tūkst. eurų išmoka, už kiekvieną naują M ar N2 klasės elektromobilį – 10 tūkst. eurų.

Papildoma 1 tūkst. eurų išmoka numatyta už kiekvieną sunaikintą ir iš Kelių transporto priemonių registro išregistruotą transporto priemonę.

Tinkamos finansuoti išlaidos:

Parama skiriama elektromobilių įsigijimui:

M1 klasės transporto priemonės įsigijimas, kurioje energija mechaniniam judesiui atlikti tiekiama tik iš elektros energijos kaupiklio. Tik elektra varomos transporto priemonės CO2 emisija turi būti 0 g/km.

M2 klasės transporto priemonės įsigijimas, kurioje energija mechaniniam judesiui atlikti tiekiama tik iš elektros energijos kaupiklio. Tik elektra varomos transporto priemonės CO2 emisija turi būti 0 g/km.

Kvietimas: numatomas gegužės pabaigoje.


Daugiau informacijos rasite čia.

Su pateiktu viešai svarstyti  iki gegužės 18 d. naujos redakcijos aprašu galima susipažinti čia.

Jeigu kyla papildomų klausimų  – susisiekite!

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!