PRAGUE

Kūrybiniai čekiai 2021 – prekių ir paslaugų dizainas

2021-01-20

Ekonomikos ir Inovacijų ministerija atnaujino 2021 metų kvietimų grafiką. Jame nurodoma informaciją apie kvietimus Kūrybiniai čekiai (aptariama šiame straipsnyje), E-komercijos modelis (skirtas verslams skaitmenizuotis), taip pat Žmogiškieji ištekliai invest+ (skirtas užsienio investuotojų darbuotojų mokymams).


Primename apie kvietimą:

Pagrindinis tikslas – paskatinti įmones investuoti į gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus, siekiant padidinti įmonės produktų ar paslaugų patrauklumą, o kartu ir paklausą bei įmonės produktyvumą. Originalus produktų sprendimas – tai kūrybinės veiklos rezultatas, suteikiantis gaminiui arba paslaugai naujas charakteristikas, įskaitant rinkodaros sprendimus. Taip pat skatinamas bendradarbiavimas tarp verslo subjektų ir kūrybinių industrijų ir kultūros sektoriaus.

Kokios įmonės gali teikti paraišką? (prieš atnaujinimą)

  1. Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės, veikiančios ne trumpiau kaip vienerius metus;
  2. Vidutinės metinės pajamos yra didesnės nei 50 000 Eur (2018, 2019 ir 2020 metais) už savo pagamintą produkciją ir/ar suteiktas paslaugas.

Kokio dydžio projektų tikimasi?

  1. Numatoma iki 70 000 Eur (bendras biudžetas 7 mln. Eur)
  2. Numatomas 75 % intensyvumas

Atrankos prioritetai:

  1. Pareiškėjo apyvartos kritimas. Ūkinės veiklos vidutinė vieno mėnesio apyvarta, skaičiuojant nuo 2020 m. lapkričio 1 d. – 2021 m. sausio 31 d., palyginti su 2019 metų ir 2020 metų atitinkamo laikotarpio vidutine vieno mėnesio apyvarta, sumažėjo ne mažiau nei 30 procentų.
  2. Pareiškėjo pajamų augimo potencialas. Įmonės pajamų padidėjimas skaičiuojamas kaip skirtumas tarp pajamų per 1 metus po projekto finansavimo pabaigos ir pajamų paraiškos pateikimo metais (2020 m.). pagal su paraiška pateiktų finansinės atskaitomybės dokumentų duomenis.

Tinkamos finansuoti išlaidos: (jeigu jos susiję su originalių produktų sprendimų kūrimu ir diegimu)

  1. Prekės ir paslaugos dizaino sukūrimas;
  2. Įmonės procesų optimizavimas
  3. Rinkodaros sprendimai.

Jeigu domina Jūsų įmonės atitiktis “Kūrybiniai čekiai” kvietimui, arba paraiškos rengimo paslaugos, susisiekite:

El. p. sandra.rudokaite@sintesi.lt

Nr. +370 698 89001

Daugiau informacijos apie priemonę rasite čia.


Norinčius sužinoti daugiau apie šį ir kitus artėjančius ES paramos kvietimus, kviečiame registruotis į kiekvieną ketvirtadieni 10 val. organizuojamą webinarą ES paramos galimybės verslui”. Registracijos formą rasite čia