Netechnologinės inovacijos

„Kūrybiniai čekiai COVID-19“ – tinkamos finansuoti išlaidos

2021-05-31

 Artimiausiu metu numatomą paskelbti kvietimą teikti paraiškas, finansavimui gauti pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ skirtą originalių produktų sprendimų sukūrimui ir diegimui.


Priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ tikslas: skatinti įmones naudoti kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamas inovatyvias paslaugas ir kurti bei diegti dizaino ir rinkodaros inovacijas.

Galimi pareiškėjai:

Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės, veikiančios ne trumpiau kaip vienerius metus;

Kurių pačios pagamintos produkcijos (produktų/ suteiktų paslaugų) vidutinės metinės pardavimo pajamos per trejus finansinius metus iki paraiškos pateikimo arba pajamos per laikotarpį nuo įmonės įregistravimo dienos (jeigu MVĮ įregistruota mažiau kaip prieš 3 pastaruosius finansinius metus) yra ne mažesnės kaip 50 000 Eur.


Planuojant teikti paraiškas, svarbu įvertinti ar veiklos, planuojamos projekto metu, atitinka projektų kriterijus.


Tinkamos finansuoti išlaidos (jeigu jos susijusios su originalių produktų sprendimų kūrimu ir diegimu):

Originalių gaminių ir (arba) paslaugų dizaino sprendimo sukūrimas ar pakeitimas;

Projekto vykdytojo darbuotojų, dirbančių įmonėje ne ilgiau kaip 1 metus, kurių pagrindinė funkcija yra dizaino sprendinio kūrimas, darbo užmokesčio išlaidos (ne daugiau kaip 20 proc.);

Dizaino vystymo išlaidos;

Rinkodaros inovacijų sukūrimas ir diegimas.

 Netinkamos finansuoti išlaidos:

Interneto tinklalapio, kuriame pristatoma įmonė, jos teikiamos paslaugos ar gaminama produkcija, dizaino sukūrimas ar pakeitimas;

Gaminiams skirtos elektroninės interneto dizaino sukūrimas ar pakeitimas (e-parduotuvė tinkama pagal E-komercijos modelį);

Įmonės firminio stiliaus (angl. „brand book“) dizaino, įmonės logotipo dizaino sukūrimas ar pakeitimas;

Interjero/eksterjero dizaino sukūrimas ar pakeitimas;

Vienetinių gaminių, pritaikytų konkrečiam vartotojui, dizaino sukūrimas, pakeitimas. Pvz., vienetinės suknelės, kurių poreikis nesikartoja arba kartojasi neapibrėžtais laiko tarpais.

Kvietimai: planuojami paskelbti 2021 m. II ketvirtį (birželio mėn.).

Jeigu domina Jūsų įmonės atitiktis priemonei „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ kvietimui, arba paraiškos rengimo paslaugos, susisiekite.

Daugiau informacijos rasite čia.


Norinčius sužinoti daugiau apie priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ kviečiame birželio 3 d. 10 val. dalyvauti webinare „ES paramos galimybės verslui“, registracijos formą rasite čia.

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!