Parama elektromobiliui

Parama elektromobiliui įsigyti

2020-10-20

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) kviečia nuo spalio 19 d. juridinius asmenis teikti paraiškas paramai elektromobiliui įsigyti gauti pagal Klimato kaitos programos lėšų naudojimo 2020 m. sąmatą detalizuojančio plano priemonę „Elektromobilių įsigijimo juridiniams asmenims skatinimas” .


Kvietimui elektromobiliui įsigyti skirta lėšų suma: 2 000 000 Eur.

Galimi pareiškėjai:

Lietuvos Respublikos teritorijoje registruoti ir jos teritorijoje veiklą vykdantys juridiniai asmenys.

Tinkamos finansuoti išlaidos:

Parama skiriama automobiliui įsigyti:

M1 klasės transporto priemonės įsigijimas, kurioje energija mechaniniam judesiui atlikti tiekiama tik iš elektros energijos kaupiklio. Tik elektra varomos transporto priemonės CO2 emisija turi būti 0 g/km.

M2 klasės transporto priemonės įsigijimas, kurioje energija mechaniniam judesiui atlikti tiekiama tik iš elektros energijos kaupiklio. Tik elektra varomos transporto priemonės CO2 emisija turi būti 0 g/km.

Finansavimas:

4 000 Eur. už kiekvieną naują M1 klasės elektromobilį, kurio pirmoji registracijos data arba modelio metai, pirmosios registracijos Lietuvoje data ir transporto priemonės registracijos jos valdytojo vardu data taip, kaip ji suprantama registracijos liudijime, yra ta pati (sutampa) ir ne ankstesnė nei 2020-10-15.

10 000 Eur.  už kiekvieną naują M2 klasės elektromobilį, kurio pirmoji registracijos data arba modelio metai, pirmosios registracijos Lietuvoje data ir transporto priemonės registracijos jos valdytojo vardu data taip, kaip ji suprantama registracijos liudijime, yra ta pati (sutampa) ir ne ankstesnė nei 2020-10-15.

Pareiškėjas, norintis papildomai gauti 1 000 Eur. turi sunaikinti transporto priemonę, kurios valdytoju iki prašymo pildymo datos buvo ne mažiau kaip 12 mėnesių ir kurios techninė apžiūra galiojo iki priemonės įtraukimo į 2020 m. Klimato kaitos programos lėšų naudojimo metinę sąmatą detalizuojantį planą (t.y. iki 2020-10-15) ir transporto priemonė iki prašymo pildymo datos ne mažiau kaip 12 mėnesių buvo registruota Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registre.

Kvietimas: tęstinis atrankos būdas.

Daugiau informacijos apie kvietimą paramai elektromobiliui įsigyti Elektromobilių įsigijimo juridiniams asmenims skatinimas rasite čia

Jeigu turite klausimų – susisiekite.

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!