Parama mažiau taršių įrenginių ar technologijų diegimui

2021-02-02

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) nuo vasario 1 d. juridinius asmenis kviečia teikti paraiškas mažiau taršių įrenginių ar technologijų diegimui kuro deginimo įrenginiuose.


Kvietimas mažiau taršių įrenginių ar technologijų diegimui kuro deginimo įrenginiuose yra skirta projektams, susijusiems su eksploatuojamų 1 MW ir didesnės, bet ne didesnės kaip 50 MW šiluminės galios vidutinių kurą deginančių įrenginių išmetamų dujų valymo įrenginių ar kitų taršos mažinimui skirtų technologijų diegimu ir (ar) modernizavimu.


Galimi pareiškėjai: 

Juridiniai asmenys;

Paraiškas gali teikti visas kuro rūšis deginančių įrenginių naudodojai, eksplotuojantis 1 MV-50 MV šiluminės galios katilus.

Reikalavimai projektams:

Finansuojami projektai, kuriuos įgyvendinus sumažėja neigiamas ūkinės veiklos poveikis aplinkos orui ir užtikrinamas įgyvendinto projekto tęstinis aplinkos oro apsaugos efektas;

Projektu turi būti diegiamos išmetamų teršalų kiekiui sumažinti taikytinos priemonės: kondensacinis ekonomaizersi, elektrostatinis filtras, rankovinis filtras, ciklonas, selektyvi nekatalitinė redukcija, degiklių keitimas.

Katilų keitimas į mažiau taršius ar naujų katilų įrengimas nefinansuojamas.


Finansavimas: iki 200 000 Eur.

Finansavimo intensyvumas: iki 70%

Kvietimas:  2021.02.01- 2021.03.31

Daugiau informacijos apie priemonė rasite čia.

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!