2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programos

REACT-EAU lėšos Lietuvai

2021-04-30

Iš REACT-EU iniciatyvos Lietuvai skirtą 273 mln. eurų, kurie užtikrins atnaujintą Europos Sąjungos fondų 2014–2020 m. investicinių veiksmų programos įgyvendinimą.


 

Iniciatyva REACT-EU – tolesnis žingsnis siekiant padėti atsigauti valstybių narių ekonomikai po COVID-19 pandemijos. Lėšas planuojama tikslingai nukreipti kovai su COVID-19 pasekmėmis ir ekonomikos gaivinimui, užtikrinant jos atsparumą galimiems šokams ateityje.


 

Lietuva yra 3-ioji Europoje ir pirma tarp Baltijos šalių, kuri pasitvirtino šios Veiksmų programos pakeitimus, o minėtas lėšas turės įveiklinti iki 2023 m. pabaigos.


REACT-EU yra bendro „Next Generation EU“ 750 mlrd. eurų vertės laikinosios ekonomikos gaivinimo priemonės paketo dalis, iš kurio Lietuvai numatoma skirti: 2,225 mln. eurų Gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonei,  153 mln. eurų Teisingos pertvarkos fondui bei 139,9 mln. eurų kaimo plėtrai. Taip pat iš „Next Generation EU“ finansuojamos europinės priemonės mokslinių tyrimų ir inovacijų plėtrai, pagalba šalims reaguojant į ekstremalias situacijas.


Daugiau informacijos apie  rasite čia.

Daugiau informacijos apie „Lietuvos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą” rasite čia.

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!