Įmonė

Sėkmingas projektas prasideda nuo idėjos, o ją įgyvendina – finansavimas. Mes padedame jį gauti.

Kasdien kyla daugybė gerų idėjų, tačiau jų įgyvendinimui reikalingų lėšų trūkumas gali nulemti ypač lėtą verslo augimą. Mes padedame savo klientams rasti palankiausias sąlygas siūlančius finansavimo šaltinius bei priimti teisingus sprendimus tam, kad savo projektus galėtumėte įgyvendinti kryptingai, efektyviai ir pelningai.

Mūsų kelias

Sintesi Consulting įkūrėme 2009 metais, siekdami padėti tiems, kurie ieško geriausių finansavimo pritraukimo galimybių savo projektams. Šiandien mes teikiame paslaugas, kurios ne tik užtikrina mūsų klientų finansavimo poreikius, bet ir kuria pridėtinę vertę pasaulinėje rinkoje.

Savo veiklą pradėjome nuo ES paramos paraiškų rengimo, vėliau pradėjome teikti verslo konsultacijas, projektų valdymo ir administravimo, taip pat galimybių studijų bei investicijų projektų rengimo, technologinio ir inovacijų audito vykdymo paslaugas. Atsižvelgdami į tobulėjančią rinką, siekėme pasiūlyti dar daugiau galimybių savo klientams – todėl, sparčiai vystantis technologijoms ir augant FinTech industrijai, įtraukėme elektroninių pinigų bei mokėjimo įstaigų licencijavimą.

 

Didžiausia finansinė nauda ir mažiausia rizika klientui

Sintesi Consulting pagrindinis tikslas – sukurti klientams pridėtinę vertę gaunant didžiausią finansinę naudą ir padėti suvaldyti su projektu susijusias galimas rizikas.

Vertindami sąžiningą komunikaciją, su savo klientais esame atviri ir tikslūs: informuojame apie su projektais susijusius įsipareigojimus ir paaiškiname visas galimybes taip, kad galutinį sprendimą galėtumėte priimti užtikrintai. Mes taip pat pateikiame naujausią ir svarbiausią informaciją apie artėjančius finansavimo priemonių kvietimus, todėl mūsų klientai visada yra žingsniu priekyje.

Siekdami geriausio rezultato, šalia kliento esame viso proceso metu: padedame išsigryninti idėją, parengti verslo ir veiksmų planą bei pasirinkti tinkamiausias finansavimo priemones, įskaitant užsienio investicijas. Gavus finansavimą, teikiame ir projekto administravimo paslaugas. Tai pat, jei turite tikslą įgyvendinti daugiau nei vieną projektą, esame pasirengę vystyti ilgalaikį bendradarbiavimą, grįstą pelnytu abipusiu pasitikėjimu.

 

Su Jumis dirbame, nes Jumis tikime

Mums svarbu, kad kiekvienas projektas, kurį vystome, būtų grįstas sąžiningumo bei kitais etikos principais, todėl ypač atsakingai pasirenkame savo klientus ir dirbame su tais projektais, kurių sėkme tikime. Atsižvelgdami į mūsų planetos kaitos veiksnius ir nuolat vykstančią mokslo pažangą, dirbame su projektų kūrėjais iš šių sričių: MTEP (moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra), ekologija, tvarumas, žaliasis kursas, pramonės skaitmeninimas ir robotizacija.

Mūsų sėkmę lemia:

  • Atsakingumas – dirbame su tais klientais, su kuriais kartu galime sukurti svarbų pokytį pasaulinėje rinkoje;
  • Sąžiningumas – puoselėjame abipusiu pasitikėjimu grįstus santykius;
  • Lankstumas – gebame greitai ir efektyviai prisitaikyti prie nenumatytų pokyčių, o įtemptose situacijose ieškome kompromiso;
  • Atkaklumas – į iššūkius žiūrime kaip į galimybę tobulėti ir įgyvendinti ambicingus planus;
  • Pažangumas – nuolat sekame rinkos naujienas ir siūlome inovatyvius bei drąsius sprendimus;
  • Konkretumas – pateikiame lengvai suprantamą ir susistemintą informaciją.

 

Norite savo idėją paversti realybe?

Susisiekite

 

Prisidėk prie pokyčio

Per savo gyvavimo laikotarpį Sintesi Consulting nuėjo sėkmingą kelią verslo ir finansų sektoriuose, todėl džiaugiamės, kad šios rinkos intensyviai auga, atverdamos dar daugiau galimybių plėstis ir tobulėti.

Dirbdami su geriausiais savo srities specialistais, kurių inovatyvūs projektai kuria ateities pasaulį, mūsų komanda nuolat ieško tų, kurie nori daugiau: išmokti, sukurti, pakeisti.

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!