Karjera

Stipri komanda

Vystydami bet kurį projektą, siekiame tik geriausių rezultatų, todėl mes puoselėjame aukštus darbo etikos standartus, vertiname iniciatyvą ir gebėjimą priimti nestandartinius sprendimus. Tarpusavyje esame atviri ir pasitikime vieni kitais, dėl to vieningai judame pirmyn ir sparčiai plečiame kiekvieno darbuotojo patirtį nuo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros iki finansinių technologijų bei nuo pramonės iki žemės ūkio sričių.

Užduočių įvairovė

Mūsų kasdienybėje nėra rutinos – dirbdami su klientais iš skirtingų sričių, kasdien imamės naujų iššūkių, kurie suteikia dar daugiau galimybių tobulėti ir pasinerti į įdomų bei prasmingą darbą. Be to, vystant įvairaus dydžio ir pobūdžio projektus, Sintesi Consulting veikla neapsiriboja darbu prie kompiuterio. Nuo pat pradžių stengiamės užmegzti stiprų ryšį su kiekvienu klientu, o tuo pačiu iš arčiau susipažinti su jų vykdoma veikla, todėl vykstame į verslo susitikimus ar net tolimesnes keliones.

Mokymasis

Kiekvienam darbuotojui suteikiame galimybę susidaryti individualią, jų poreikius ir interesus atitinkančią tobulėjimo programą, kuri papildytų bendruosius kompanijoje vedamus vidinius bei išorinius mokymus. Siekdami bendrų tikslų, mūsų kolegos nuolat dalinasi naujienomis ir patirtimi, todėl papildomai įgytos žinios skatina ne tik asmeninį, bet ir visos komandos augimą.

Laikas su kolega

Tradicijas kuriame kartu, todėl kiekvienas iš mūsų prisideda prie šiltos komandos atmosferos, kurioje dirbame. Taip pat išbandome naujas veiklas, leidžiamės į aktyvias ir kūrybiškas pramogas bei organizuojame išvykas Lietuvoje ir užsienyje. Visa tai ne tik stiprina tarpusavio ryšį, bet ir padeda patiems geriau pažinti save, atrasti naujas stipriąsias savybes.

Kas kuria Sintesi Consulting?

Į savo komandą nuolat priimame įvairaus amžiaus ir skirtingo išsilavinimo asmenis, kuriuos vienija bendras tikslas – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas mūsų klientams ir prisidėti prie reikšmingų pokyčių verslo ir mokslo rinkose.

Priimame patyrusius profesionalus, norinčius pakeisti savo profesinį kelią bei tuos, kurie kryptingai dirba šioje srityje, tačiau ieško naujų iššūkių ir galimybių.

Tuo pačiu tikime, kad kompanijos sėkmę lemia ne tik ilgametė patirtis, bet ir stiprus noras mokytis bei motyvacija tapti svarbių projektų dalimi. Jei esi absolventas ar neseniai baigei studijas, esame pasiruošę pasidalinti savo žiniomis tam, kad taptum geriausiu savo srities profesionalu ne tik per teorinę, bet ir praktinę patirtį.

Šiuo metu ieškme

Investicinių projektų vadovas

Siųsti CV

Neradote savo srities?

Jei siūloma pozicija (-os) neatitinka tavo profesinės srities, bet jauti, kad Sintesi Consulting gali būti tai, ko ieškai – pasikalbėkime! Užpildyk žemiau esančią formą arba parašyk mums martynas.kalvaitis@sintesi.lt ir aptarsime galimybes.


    Gaukite naujienas pirmi

    Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

    Palaukite...

    Dėkojame, kad užsiprenumeravote!