Inostartas

Inopatentas-intelektinės nuosavybės apsaugai

2020-11-19

Pratęstas ES paramos priemonės Inopatentas kvietimas, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skatina verslą ir mokslą pasirūpinti intelektinės nuosavybės apsauga, teikti paraiškas išradimams patentuoti ar dizainui tarptautiniu mastu registruoti.


Priemonės ,,Inopatentas“  tikslas– paskatinti juridinius asmenis teikti paraiškas tarptautiniu mastu patentuoti išradimus ir registruoti dizainą, taip stiprinti intelektinės nuosavybės teisių apsaugą tarptautiniu mastu ir skatinti vykdyti mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (toliau – MTEPI) veiklas.


Remiamos veiklos:

Išradimų patentavimas tarptautiniu mastu;

Dizaino registravimas tarptautiniu mastu.

Galimi pareiškėjai: juridiniai asmenys;

Finansavimas: iki 30 000 Eur.


Gali būti įgyvendinami keli projektai tam pačiam išradimui patentuoti ar dizainui registruoti tarptautiniu mastu, tačiau skiriama bendra finansavimo lėšų suma išradimui patentuoti ar dizainui registruoti tarptautiniu mastu negali viršyti 30 000 Eur.


Finansavimo intensyvumas: 75%

Tinkamos finansuoti išlaidos:

mokesčiai už išradimų patentavimą ir dizaino registravimą tarptautiniu mastu, patentinių patikėtinių teikiamos su išradimų patentavimu ir dizaino registravimu tarptautiniu mastu susijusios paslaugos.

Paraiškų teikimo pabaiga: 2021-03-31 16:00 Priemonė sustabdyta 2020.11.26-pasibaigus finansavimui. 

Daugiau informacijos rasite čia.

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!