Milijardas verslui

,,Technologinės plėtros projektai” – mokslo ir verslo bendradarbiavimui.

2021-05-27

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) gegužės 27 d. paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę ,,Technologinės plėtros projektai – mokslo ir verslo bendradarbiavimas”. Vienam projektui skiriama iki 100 tūkst. eurų.


Priemonės ,,Technologinės plėtros projektai – mokslo ir verslo bendradarbiavimas” tikslas: skatinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą mokslo ir studijų institucijoje sukurtų intelektinės veiklos rezultatų pagrindu.


Technologinės plėtros projektų finansavimo priemonė skirta sudaryti palankias sąlygas mokslo ir verslo bendradarbiavimui vystyti bei skatinti prototipų kūrimą mokslo ir studijų institucijoje intelektinės veiklos rezultatų pagrindu.


Remiama veikla: taikomųjų mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros vykdymas, siekiant vystyti mokslo ir studijų institucijoje sukurtus intelektinės veiklos rezultatus.

Galimi pareiškėjai: mokslo ir studijų institucijos.

Galimi partneriai: labai maža, maža ar vidutinė įmonė.


Projektas turi būti įgyvendinamas su partneriu (-iais);

Bent vienas projekto partneris turi būti įmonė, vykdžiusi aktyvią veiklą per paskutinius kalendorinius metus, t. y. įmonės metinė apyvarta yra ne mažesnė kaip 3 000 Eur per paskutinius prieš paraiškos pateikimą finansinius metus arba per įmonės veiklos laikotarpį;

Jei ji veikia trumpiau nei metus (reikalavimas įmonės metinei apyvartai netaikomas, kai įmonė įsteigta mažiau nei 6 mėn. iki paraiškos Agentūrai pateikimo dienos).


Finansavimas: iki 100 000 Eur.;

mokslo ir studijų institucijoms neekonominei veiklai valstybės pagalbos nuostatos netaikomos (finansavimo intensyvumas 100 proc.);

įmonėms ir mokslo ir studijų institucijoms vykdančiomis ekonominę veiklą finansavimas yra de minimis pagalba (finansavimo intensyvumas 80 proc.).

Kvietimas: nuo 2021-05-27 iki 2021-07-5

Daugiau informacijos apie priemonę ,,Technologinės plėtros projektai – mokslo ir verslo bendradarbiavimas” rasite čia ir čia.

Jeigu turite papildomu klausimų, susisiekite.

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!