Verslo plėtra, inovacijos ir MVĮ“ Žalios pramonės inovacijų, įskaitant bioekonomiką, srityje

Norway Grants kvietimas – verslo įgūdžių stiprinimui

2021-12-30

2022 m. I ketv. planuojamas Norway grants programos „Verslo plėtra, inovacijos ir MVĮ“ kvietimas skirtas įmonių verslo įgūdžių stiprinimui, kuriuo siekiama padidinti įmonių konkurencingumą žaliųjų inovacijų, žiedinės ekonomikos ir / ar informacinių ryšių ir technologijų (IRT) srityse.


Programos tikslas: prisidėti prie didesnės pridėtinės vertės kūrimo ir tvaraus ekonomikos augimo. Skatinant Lietuvos įmonių (ypač MVĮ) konkurencingumą ir dvišalį bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Norvegijos įmonių Žalios pramonės inovacijų ir IRT srityse.

Galimi pareiškėjai: Lietuvoje įsteigta MVĮ arba didelė įmonė (privatūs juridinis asmuo), ne pelno siekianti organizacija (verslo asociacija ar klasteris).

Veikiantis žalios pramonės ar informacinių ir ryšių technologijų (IRT) srityje ir norintis stiprinti verslo įgūdžius žalių inovacijų, bioekonomikos ir/arba IRT srityje.

Galimi partneriai: Lietuvoje ar Norvegijoje įsteigti privatūs ir viešieji juridiniai asmenys, privačios, pelno nesiekiančios ar nevyriausybinės organizacijos.

Skatinant dvišalių partnerystės projektų įgyvendinimą, už Norvegijos partnerio dalyvavimą projekte paraiškos vertinimo metu bus suteikiami papildomi balai. 

Remiama veikla:  įvairių formų verslo gebėjimams reikalingų žinių įsisavinimas (mokymai);

Mokymais turėtų būti stiprinami įgūdžiai, susiję su verslo plėtra, rinkodaros strategijų kūrimu ir pardavimų skatinimu, darbuotojų potencialo inovacijoms panaudojimu, į augimą orientuotų verslo strategijų kūrimu, taikymu bei panašiomis žiniomis. 

Finansavimas: nuo 5 00010 000 Eur.

Finansavimo intensyvumas: iki 80 % visų tinkamų finansuoti išlaidų.

Projekto įgyvendinimo trukmė: iki 6 mėn.

Kvietimas: numatomas 2022 m. I ketv.

Daugiau informacijos apie Norway Grants programos „Verslo plėtra, inovacijos ir MVĮ“  kvietimą verslo įgūdžių stiprinimui rasite čia ir čia.

Jeigu šis kvietimas Jus domina, susisiekite!


Norinčius sužinoti daugiau apie šį ir kitus artėjančius ES paramos kvietimus, kviečiame registruotis į kiekvieną ketvirtadieni 10 val. organizuojamą webinarą „ES paramos galimybės verslui“. Registracijos formą rasite čia

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!