Didinti energijos vartojimo efektyvumą pramonės įmonėse

Pramonės perorientavimas, diegiant skaitmenines technologijas

2021-03-15

Remiantis informacija, gauta iš EIMIN, MITA, Lietuvos inovacijos centro, pertvarkant buvusį DNR planą, numatoma į naująjį Lietuvos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą, neįtraukti priemonės „Pramonės perorientavimas, diegiant skaitmenines technologijas ir skatinant žiedinės ekonomikos plėtrą“ .


Atsižvelgiant į tai, artimiausiu metu kvietimas teikti paraiškas pagal šią priemonę, greičiausiai nebus paskelbtas Ankstesnė informacija, buvo planuojama, kad priemonės „Pramonės perorientavimas, diegiant skaitmenines technologijas ir skatinant žiedinės ekonomikos plėtrą“ kvietimas pasirodys 2021 m. II ketvirtį.


Planuojama, kad šios priemonės kvietimas bus paskelbtais kitais arba dar kitais metais.


Šios priemonės tikslas:  skatinti diegti skaitmenines technologijas (tvarias, žiedinę ekonomiką skatinančias) , didinančias pramonės įmonių efektyvumą, bei steigti aukštą pridėtinę vertę kuriančias darbo vietas pramonės įmonėse.

Remiama veikla:

Skaitmeninių technologinių sistemų integravimo paslaugų įsigijimas

Naujos įrangos, įrenginių ir įrengimų įsigijimas;

Techninės priežiūros ir konsultavimo paslaugų įsigijimas.


Tikimasi, kad artimiausiu metu  paaiškės ES paramos kvietimų planas.

Daugiau informacijos apie šiuo metu aktualius ar artėjančius ES paramos kvietimus sužinokite Webinare: ES investicijos verslui, daugiau informacijos apie Webinarą rasite čia.

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!