Parama investicijoms į žemės ūkio produktų perdirbimą, rinkodarą ir (arba) plėtrą

Vietinio turizmo sektoriui numatomą skirti 5 mln. eurų

2021-08-05

Nuo pandemijos nukentėjusiam vietinio turizmo sektoriui, iš Vyriausybės rezervo Ekonomikos ir inovacijų ministerijai numato skirta 5 mln. Eur. Šias lėšas ministerija planuoja paskirstyti įvairiems vietinį turizmą skatinantiems projektams.


Tokiu būdų siekiama sudaryti sąlygas vietinio turizmo sektoriui greičiau atsitiesti po pandemijos.  Ekonomikos ir inovacijų ministerija tikisi, kad ši parama sudarys sąlygas padidinti vietos turistų srautus – numatomą finansuoti prieš pandemiją pradėtus viešosios turizmo ir poilsio infrastruktūros projektus,  inovatyvias skaitmenines turizmo paslaugas ir jų rinkodarą.


Ekonomikos ir inovacijų ministerija dalį Vyriausybės rezervo lėšų ketina skirti iki COVID-19 pradėtiems viešosios turizmo ir poilsio infrastruktūros projektams užbaigti bei pritaikyti juos pasikeitusioms aplinkybėms – užtikrinti išaugusių saugumo ir sveikatos standartų atitikimą, skatinti prisidėti prie darnios plėtros tikslų įgyvendinimo.

Kitą dalį lėšų planuojama panaudoti vietinio turizmo paslaugų teikėjų inovatyviems ir skaitmeniniams vietinio turizmo produktams ir paslaugoms kurti, juos patraukliai pristatyti visuomenei. Tai galės būti nauji interaktyvūs maršrutai ir informacijos apie turistinius objektus pateikimo būdai, virtualūs paslaugų pristatymai,  vaizdo turai, audiogidai ir pan. Taip pat lėšos bus naudojamos šių produktų ir paslaugų reklamos ir rinkodaros priemonių kūrimui ir sklaidai, siekiant paskatinti vietos gyventojus dažniau ir drąsiau keliauti po Lietuvą.

Dėl konkrečių paramos priemonių ir skiriamo finansavimo dydžio Ekonomikos ir inovacijų ministerija apsispręs artimiausiu metu.

Daugiau informacijos rasite čia.

Jeigu kyla papildomų klausimų  –susisiekite!

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!