COVID-19 MTEP tyrimai

2020-10-15

COVID-19 MTEP tyrimai priemonės tikslas:

skatinti MTEP veiklų projektus, susijusius su COVID-19;


Įgyvendinus priemonę, siekiama prisidėti prie kovos su COVID-19 ir sudaryti galimybes greičiau įveikti kilusią sveikatos bei ekonomikos krizę.

Remiama veikla:

MTEP ir (arba) naujų produktų ir technologijų sertifikavimas, kas susiję su COVID-19 ir su kitais virusais, įskaitant projektus.


Moksliniai tyrimai ir plėtra, susiję su COVID-19 ir kitais virusais – tai su COVID-19 ir su kitais virusais susiję moksliniai tyrimai, kurie apima vakcinų, vaistinių preparatų ir gydymo priemonių, medicinos priemonių, ligoninių ir medicinos reikmenų, dezinfekavimo priemonių, apsauginių drabužių ir priemonių mokslinius tyrimus, taip pat mokslinius tyrimus, susijusius su procesų inovacijomis, siekiant veiksmingos reikiamų produktų gamybos.


Galimi pareiškėjai:

Įmonės veikiančios ne trumpiau, kaip trejus metus, kurios vidutinės metinės pajamos per paskutinius 3 finansinius metus yra ne mažesnės kaip 145 000 Eur.

Įmonės veikiančios  trumpiau, kaip trejus metus, kurios vidutinės metinės pajamos per paskutinius 3 finansinius metus yra ne mažesnės kaip 145 000 Eur.

Finansavimas:  40 000 – 1 000 000 Eur.

Finansavimo intensyvumas: 80% + 15% jei mokslinių tyrimų projektą finansuoja daugiau nei viena valstybė narė arba jis įgyvendinamas tarpvalstybiniu mastu bendradarbiaujant su mokslinių tyrimų organizacijomis ar kitomis įmonėmis.

Tinkamos finansuoti išlaidos: įranga, įrenginiai ir kitas turtas tiesiogiai susijęs su projekto įgyvendinimu; projekto vykdymo išlaidos.

Projekto atrankos būdas: tęstinės projektų atrankos būdas.

Projekto įgyvendinimo trukmė: 12 mėnesių.

COVID-19 MTEP tyrimai: planuojamas skelbti spalio pabaigoje.

Daugiau informacijos, spauskite čia.

Norėdami sužinoti daugiau apie priemonę, susisiekite!

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!