ES paramos priemonė „Regio potencialas LT“ – įvertintos kvietimo paraiškos

2019-06-17

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) įvertino priemonės „Regio potencialas LT“ paraiškas. Iš pateiktų 186 paraiškų net 158 paraiškos atitiko keliamus reikalavimus. Remiantis LR ekonomikos ministro įsakymu finansavimas skirtas 84 projektams (apie 16,14 mln. Eur), o dar 74 projektai (apie 13,19 mln. Eur) įtraukti į rezervinių projektų sąrašą, kuriam, atsiradus papildomų lėšų, galės būti skirtas finansavimas.

Planuojama paskirstyti ES struktūrinių fondų lėšų suma sudarė 20,34 Eur. Šiuo metu pagal minėtą įsakymą paskirstytos Europos regioninės plėtros fondo lėšos sudaro apie 16,14 mln. Eur.

Įvertinus paraiškas pastebimas modernių technologijų diegimas, pritaikant esamus ir kuriant naujus gamybos pajėgumus naujiems ir esamiems gaminiams gaminti. Finansavimu bus skatinamos įmonių investicijos į naujų gamybos technologinių linijų įsigijimą ir įdiegimą, esamų gamybos technologinių linijų modernizavimą, įmonės vidinių inžinerinių tinklų, kurių reikia naujoms gamybos technologinėms linijoms diegti ar esamoms modernizuoti, įrengimą.

Projektų įgyvendinimo metu investicijas gavusių įmonių darbo našumas smarkiai išaugs, taip pat investicijas gavusių įmonių pajamos padidės keletą kartų.

Priemone „Regio potencialas LT“ siekiama paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones investicijas į modernių technologijų diegimą, kuris įgalintų pritaikyti esamus ir kurti naujus gamybos pajėgumus naujiems ir esamiems gaminiams gaminti, kas savo ruožtu sudarytų sąlygas sparčiau vystytis ir augti Lietuvos regionams.

Paskelbtų įmonių sąrašas pagal regionus.

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!