Kviečiame į renginius!

2019-07-01

Matydami augantį susidomėjimą Europos Sąjungos paramos galimybėmis, jau trečius metus iš eilės keliaujame į Lietuvos regionus, kuriuose dalinamės savo žiniomis ir patirtimi su gyventojais, besidominčiais verslo pradėjimu ir plėtra. Susirenkančios gausios auditorijos ir dalyvių susidomėjimas informacinių renginių metu rodo įvairių paramos priemonių aktualumą ir aiškiai formuluojamos informacijos trūkumą viešojoje erdvėje. Apie tai, kad informacija nepasiekia galimų paramos gavėjų įrodo ir vis dar išliekanti ES paramos neįsisavinimo problematika. Nors pastaraisiais metais susidomėjimas ir paraiškų skaičius augo, tačiau vis dar pastebime, kad kai kurioms paramos priemonėms konkurencija išlieka nedidelė arba jos iš viso nebūna. Siekdami skatinti paramos įsisavinimą Lietuvoje, stengiamės organizuoti seminarus, kuriuose aiškiai ir suprantamai pateikiame informaciją bei atsakome į kylančius klausimus apie išėjusius kvietimus ir galimybes paramai gauti.

Džiaugiamės sėkmingai praėjusiu informaciniu renginiu vykusiu Kaišiadoryse ir dalinamės Turizmo ir informacijos centro administracijos atsiliepimu apie seminarą:

Seminaras tikrai buvo puikus. Labai aiškiai, bet kartu įdomiai ir informatyviai pateikta medžiaga, parinktos aktualios paramos priemonės. Mums tikrai patiko, ir dar tikrai Jus kviesime, kai jau bus paleisti kvietimai.”.

Seminarų metu pristatomos ES paramos priemonės jauniesiems ūkininkams, verslo pradžiai ir plėtrai kaime, taip pat kitos aktualios paramos galimybės. Vis dar galite suspėti į UAB „Sintesi Consulting” atstovų rengiamus nemokamus seminarus šiuose Lietuvos regionuose:

– Liepos 4 d. 10 val. Raseiniuose, Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka (Vytauto Didžiojo g. 1);
– Liepos 11 d. 9 val. Anykščiuose, Šaltupio g. 15.

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!