Milijardas verslui

Kvietimas ,,Skatinti greitesnį MVĮ atsigavimą po ekonominio nuosmukio“

2022-11-21

Paskelbtas 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-08-09 kvietimas ,,Skatinti greitesnį MVĮ atsigavimą po ekonominio nuosmukio (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas)“. Kvietimas skirtas stiprinti tvarų MVĮ augimą bei konkurencingumą ir darbo vietų kūrimą.


Kvietimo ,,Skatinti greitesnį MVĮ atsigavimą po ekonominio nuosmukio (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas)“ tikslas:  paskatinti greitesnį labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) atsigavimą po ekonominio nuosmukio Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione.

Galimi pareiškėjai: ne trumpiau kaip 3 metus iki paraiškos pateikimo veikiančios labai mažos, mažos arba vidutinės įmonės, kurių metinės pajamos iš savo pagamintos produkcijos sudaro ne mažiau kaip 51 proc. bendrų įmonės pajamų, kurios 2019 m. yra ne mažesnės negu 200 000 Eur ir jos sumažėjo ne mažiau kaip 10 proc. 2020 m. 

Remiama veikla: tikslinių paslaugų, skirtų antikriziniam veiklos valdymo procesui įsigijimas ir pritaikymas įmonės veikloje. 


Antikrizinis valdymas – tai priemonių visuma, kuriuo siekiama numatyti krizės pavojų, analizuoti jos simptomus, imtis priemonių neigiamoms krizės pasekmėms sumažinti, panaudoti krizės veiksnius tolesni įmonės plėtrai. 

Antikrizinis veiklos valdymo procesas – tai visuma procedūrų, kurios atliekamos siekiant pagerinti įmonės veiklą ir leisti jai išeiti iš krizinės padėties. 


Finansavimas:   

– Jeigu įgyvendinama antikrizinės veiklos valdymo paslaugos įsigijimo veikla – 10 000 Eur. 

– Jeigu įgyvendinama veiklos kaštų optimizavimo paslaugos įsigijimo veikla – 5 000 Eur

Finansavimo intensyvumas: iki 50% visų tinkamų finansuoti išlaidų.

Tinkamos finansuoti išlaidos: paslaugų skirtų antikriziniam valdymui įsigijimas.

Kvietimas: iki 2023 m. vasario 20 d.

Daugiau informacijos apie kvietimą ,,Skatinti greitesnį MVĮ atsigavimą po ekonominio nuosmukio (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas)“ rasite čia.

Jeigu šis kvietimas Jums aktualus – susisiekite!

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!