Įgūdžiai MVĮ

2021metų Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kvietimai verslui

2021-05-28

Šiuo metu aktualūs ir planuojami Ekonomikos ir inovacijų  ministerijos kvietimai, orientuoti į pagalbą įmonėms nukentėjusios nuo COVID-19 pandemijos.


2021 metais paskelbti Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kvietimai orientuoti į įmones, nukentėjusias nuo COVID-19 pandemijos įtakos. Šiuo metu galiojantys kvietimai skirti padėti įmonėms, nukentėjusioms nuo karantino, kuomet dalis įmonių negalėjo vykdyti savo veiklos, dėl šalyje įvestų apribojimų ar sutrikus tiekimo grandinėms, negalėjo užtikrinti sklandaus paslaugų teikimo, taip neigiamai atsiliepiant veiklos rezultatams.


Šiuo metu galiojantys kvietimai verslui:

•„Subsidijos nuo COVID-19 labiausiai nukentėjusioms įmonėms“;

•„Subsidijos nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms“ I;

•„Subsidijos nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms“ II;

•„Turgavietės mokesčio kompensacija“;

•„Subsidijos savarankiškai dirbantiems“.


Iki gegužės 24 d.  Ekonomikos ir inovacijų ministerija š viso yra patvirtinusi 138,9 mln. eurų paramą nuo karantino suvaržymų nukentėjusiam verslui.

Daugiau informacijos  rasite  čia ir čia.


Planuojami paskelbti kvietimai skirti didinti šalies ekonomikos konkurencingumą, verslo produktyvumą ir aukštos pridėtinės vertės verslo lyginamąją dalį. Dalis numatomų paskelbti kvietimų orientuota į verslų bendradarbiavimą, pažangių technologijų ir inovacijų diegimą ir sklaidą.

Planuojami kvietimai verslui:

•„E-komercijos modelis COVID-19“ – verslo skaitmenizavimui, numatoma kvietimo suma 40 mln. Eur.;

„Kūrybiniai čekiai COVID-19“ – originalių produktų sprendimų sukūrimui ir diegimui, numatoma kvietimo suma 7 mln. Eur.;

„Žmogiškieji ištekliai Invest LT+“ – užsienio investuotojo darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui, numatoma kvietimui skirti 2,6 mln. Eur.;

•„Tiesioginės Invega paskolos nuo COVID nukentėjusioms įmonėms“ numatoma kvietimo suma 30 mln. Eur.;

•„Akceleratorius 2 “(priemonė rengiama)- rizikos kapitalo priemonė, kuria siekiama skatinti inovacinę veiklą. Ši finansinė priemonė skirta skatintų startuolių ekosistemos plėtrą ir verslumą. Numatoma kvietimo suma 18 mln. Eur. ;

•„Perspektyva“ (priemonė rengiama) –  finansinė priemonė, kurios tikslas skatinti inovacijų diegimą, suteikiant verslo subjektams palankias finansavimo sąlygas tiesiogiai „Invegos“ teikiamų paskolų forma. Numatoma kvietimo suma 1 mln. Eur.


Planuojamos priemonės orientuotos į įmonių konkurencingumo skatinimą ir augimo potencialą, tokiu būdu užtikrinant sėkmingą veiklos tęstinumą.

Kvietimai: planuojami paskelbti 2021 II –  IV ketv.

Daugiau informacijos rasite čia.


Jeigu turite papildomu klausimų susisiekite.

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!