Netechnologinės inovacijos

Aiškėja kvietimų ,,Kūrybiniai čekiai COVID-19“ ,,E-komercijos modelis COVID-19“ datos

2021-06-16

Aiškėja artėjančių ES paramos priemonių: ,,Kūrybiniai čekiai COVID-19“ ,,E-komercijos modelis COVID-19“ kvietimų datos. Kvietimai teikti paraiškas bus paskelbti jau artimiausiu metu.


Numatoma, priemonės ,,Kūrybiniai čekiai COVID-19“ kvietimo pradžia – liepos I pusė.


Numatomas kvietimo biudžetas: 7 mln. Eur.

Remiama veikla: originalių produktų sprendimų (netechnologinių inovacijų) sukūrimas ir diegimas.

Finansavimas: iki 70 000 Eur.

Finansavimo intensyvumas: iki 75% visų tinkamų finansuoti išlaidų.

Daugiau informacijos apie priemonę rasite čia.


Priemonės ,,E-komercijos modelis COVID-19“ numatoma  kvietimo pradžia – liepos II pusė.


Numatomas kvietimo biudžetas: 40 mln. Eur.

Remiama veikla: E-verslo (komercijos) modelių diegimas MVĮ, perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant per klientų (B2B, B2C) savitarnos sprendimus ( e.parduotuvių platformose, B2B platformose, įskaitant gamybos ir paslaugų užsakymo valdymo sprendimus ir pan.); išteklių valdymo sistemos integravimo į produktų ir paslaugų elektroninės prekybos platformas sprendimus.

Finansavimas: iki 50 000 Eur.

Finansavimo intensyvumas: iki 75% visų tinkamų finansuoti išlaidų.

Daugiau informacijos apie priemonę rasite čia.


Rugpjūčio mėnesi LVPA tikisi paskelbti  naujas  KULTMIN-ES investicijų priemones, skirtas paremti kūrybos ir kultūros sektorių:


,,Dizaino sparnai“- numatomas kvietimo biudžetas: 0,8 mln. Eur.

Remiama veikla: naujų dizaino sprendimų sukūrimas ir įdiegimas, siekiant padidinti MVĮ skaitmeninių ir/arba žiedinės ekonomikos produktų gamybą ar paslaugų pasiūlą arba diegti elektroninio verslo ir/arba žiedinės ekonomikos principus.

,,Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“ – numatomas kvietimo biudžetas: 4,16 mln. Eur.

Finansuojama veikla: remiamos ir skatinamos veiklos, apimančios kultūros ir kūrybinių industrijų sukuriamą pridėtinę vertę didinančios infrastruktūros sukūrimą ir/arba įsigijimą kino sektoriuje veikiančioms MVĮ, kurios sieks sukurti naujus ar patobulintus KKI produktus ir/arba paslaugas ir/arba veiklos procesus, orientuotus  į skaitmeninės ir/arba žiedinės ekonomikos principus atitinkančias KKI veiklas.

,,Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“ – numatomas kvietimo biudžetas: 10,55 mln. Eur.

Finansuojama veikla: remiamos ir skatinamos veiklos, apimančios naujų kultūros produktų ir/arba paslaugų kūrimą, sklaidą ir kitas susijusias veiklas visuose kultūros ir kūrybinių industrijų subsektoriuose (dizaino, architektūros, leidybos, scenos menų ir kt.) išskyrus kino.


Daugiau informacijos apie artėjančius ES paramos kvietimus rasite čia.

Jeigu kyla papildomų klausimų  – susisiekite!

Norinčius sužinoti daugiau apie priemonių ,,E-komercijos modelis COVID-19“, ,,Kūrybiniai čekiai COVID-19“ir kitus artėjančius ES paramos kvietimus, kviečiame registruotis į kiekvieną ketvirtadieni 10 val. organizuojamą webinarą ES paramos galimybės verslui”. Registracijos formą rasite čia

Gaukite naujienas pirmi

Gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo el. paštą.

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!